Preskoč na obsah

Aktuality

VUC_006
V tejto sekcii sa nachádzajú aktuality a iné informácie z činnosti VÚC...
Späť

Z Dňa modranských pivníc posilnená doprava

07.04.2017

Bratislavský samosprávny kraj zariadil návštevníkom, ktorí sa budú zajtra chystať zo štrnásteho ročníka Dňa modranských pivníc autobusom, dva doplňujúce spoje. Prvý o 22:15 a druhý o 22:30.
 
„Vinárske podujatia v kraji majú dlhoročnú históriu a vždy vychádzame v ústrety zodpovedným návštevníkom, ktorí nechajú auto doma a idú si návštevu vinárstva poriadne užiť,“ vyjadril sa predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo.
 
Bratislavský samosprávny kraj pripravil pre návštevníkov zajtrajšieho podujatia v Modre dva mimoriadne spoje. Návštevníci sa tak z modranského námestia dostanú do Bratislavy aj v čase 22:15 a 22:30. Do Trnavy pôjde posledný spoj zo zastávky Modra obchodný dom o 22:25. Posledný okruh kyvadlovej dopravy ( Modra-Kráľová-Harmónia) pôjde o 22:00 z prvej zastávky (pri kine), bude končiť v Šenkviciach, odkiaľ pôjde o 22:54 vlak do Bratislavy.
 
Deň modranských pivníc je tradičné jarné podujatie pre milovníkov vín. Štyridsaťjeden vinárov ponúkne svoje vína v modranských starobylých pivniciach. Podujatie sa začne zajtra o 13:00 a vinárske pivnice sa zavrú o 22:00.