Preskoč na obsah

Aktuality

VUC_006
V tejto sekcii sa nachádzajú aktuality a iné informácie z činnosti VÚC...
Späť

Na rozprávkovú sobotu Malokarpatským expresom

13.07.2018

„Verím, že podujatie poteší čo najviac detí, ale aj dospelých, jednoducho všetkých, ktorí sa túto sobotu rozhodnú stráviť na tomto krásnom mieste. My sme sa rozhodli, že potešíme našich klientov DSS. Tým sme darovali 40 lístkov na tento festival, aby sa mohli odreagovať a zároveň sa aj viac socializovať a ďalších 20 môžu získať cestujúci, ktorí si dopravný prostriedok na Červený kameň zvolia Malokarpatský expres, “ povedal bratislavský župan Juraj Droba.

Najväčší rodinný festival Rozprávkoland je určený pre celé rodiny a príjemný deň plný zábavy si užijú najmä deti, pre ktoré si organizátori pripravili bohatý program už od desiatej rána. Vychutnať si môžu divadielka, nafukovacie hrady, maskoti, tancovanie, šantenie, rôzne súťaže a koncerty tých najobľúbenejších detských spevákov. Tešiť sa môžete na Mira Jaroša, Paci Pac, Tárajka a Popletajku, Baby band s pesničkami Fíha Tralalala, Šmolkov, Kiki a Riki a veľa ďalších. 
Na hrad Červený kameň sa môžete odviezť aj Malokarpatským expresom. Ten štartuje z bratislavskej AS Mlynské Nivy o 10:35 a 13:35. V týchto spojoch Bratislavský samosprávny kraj pripravil pre cestujúcich 40 lístkov na podujatie Rozprávkoland. Celodenný lístok na Malokarpatský expres stojí pre dospelých 4 eurá, zľavnený pre deti do 18 rokov stojí 2,50 eura. Malokarpatským expresom môžete z Červeného kameňa odísť 15:20 a 17:00.

Viac informácií o podujatí nájdete na: http://www.rozpravkoland.sk