Preskoč na obsah

Aktuality

VUC_006
V tejto sekcii sa nachádzajú aktuality a iné informácie z činnosti VÚC...
Späť

Dni otvorených dverí župných škôl pokračujú

07.02.2017

Dnes otvorili svoje brány ďalšie tri župné stredné školy. V rámci Dní otvorených dverí stredných škôl Bratislavského samosprávneho kraja sa budú môcť deviataci a možno budúci žiaci bližšie oboznámiť nielen s prostredím, ale aj s výsledkami školy či učebnými predmetmi.
 
„Dni otvorených dverí robíme na pravidelnej báze. Správne sa rozhodnúť pre konkrétnu školu je veľmi dôležitý krok., preto sme vytvorili priestor na to, aby sa žiaci čo najbližšie oboznámili s ponukou škôl Držíme sa hesla, že ak hľadáš dobrú strednú školu príď sa do nej pozrieť a rozhodni sa,“ vyjadril sa predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo.
Dni otvorených dverí stredných škôl Bratislavského samosprávneho kraja sa dnes 7. februára 2017 konajú na týchto školách:
Na Strednej odbornej škole technickej na Vranovskej ulici v Bratislave a to v čase od 9:00 do 15:00 hodiny
Na Strednej odbornej škole dopravnej na Kvačalovej 20 v Bratislave a to v čase od 10:00 do 17:00 hodiny
Na Stavebnej priemyselnej a geodetickej škole na Drieňovej 35 v Bratislave v čase od 8:00 do 17:00 hodiny 
Počas dneška sú v uvedených časoch k dispozícii zástupcovia škôl, učitelia, ale aj žiaci, aby zodpovedali všetky otázky zo strany deviatakov, rodičov a teda budúcich záujemcov o štúdium na konkrétnej škole. Dozvedia sa všetky potrebné informácie o škole, fungovaní, predmetoch, výsledkoch a úspechoch školy a žiakov