Preskoč na obsah

Aktuality

VUC_006
V tejto sekcii sa nachádzajú aktuality a iné informácie z činnosti VÚC...
Späť

Adam Ďurica na župnej škole

30.05.2018
„Bratislavská župa pripravila pre študentov župných škôl súťaž o súkromný koncert Adama Ďuricu. Stačí, ak nám pošlú viac ako minútové video zo života svojej školy. Hlasovanie o to najlepšie video spustíme 11. júna a koncert odohrá Adam Ďurica, samozrejme, ešte v tomto školskom roku. Konkrétne 21. júna. O mieste rozhodnú svojím hlasovaním fanúšikovia na sociálnej sieti,“ povedal o zámere súťaže bratislavský župan Juraj Droba.

 

Podmienkou súťaže je natočiť video s dĺžkou minimálne 60 sekúnd, v ktorom študenti odprezentujú seba a svoju školu. Video potom zavesia na YouTube v termíne od 30. mája do 10. júna 2018 a linku pošlú BSK prostredníctvom formulára na www.durica.strednapremna.sk.


Všetky videá budú zverejnené 11. júna na facebookovej stránke Stredná pre mňa. Hlasovanie o naj video sa potom uskutoční od 11. júna do 16. júna. Zvíťazí to, ktoré za tento čas získa najvyšší počet lajkov. Oficiálne vyhlásenie a výhercu nájdete 18. júna na facebookovej stránke Stredná pre mňa. Na víťaznú školu tak potom čaká súkromný koncert Adama Ďuricu, ktorý sa uskutoční na jej pôde 21.6.2018.


Všetky podrobné informácie, štatút súťaže ako aj formulár na poslanie nájdete na: durica.strednapremna.sk
Video nájdete tu.